Jirka Krejčík

Webové stránky

  • Přehledné stránky
  • Originální design
  • Mobilní verze
  • Optimalizovaný pro vyhledávače
  • Uživatelsky nenáročný redakční systém WordPress
  • Do 14 dnů od dodání podkladů
  • Webové stránky od 18.000 Kč. 

Přečtěte si níže, jak probíhá spolupráce.

Jak probíhá spolupráce?

Konzultace

Před každou zakázkou probíhá konzultace, při které důkladně projdeme Vaše požadavky, představy a přání a seznámím se s prostředím, ve kterém působíte. Poznání klienta je pro mě důležité, aby výsledek odpovídal Vašim představám.

Design

Po každé konzultaci je zpravidla vytvořen návrh designu a po jeho schválení je na řadě fáze realizace. Mám vysokou úspěšnost v přijetí prvního návrhu díky předchozím krokům poznání klienta a jeho prostředí.

Doména

Pokud máte doménu koupenou spojím se s Vaším poskytovatelem služeb a zařídím vše potřebné. Pokud doménu nemáte ráda Vám jí zřídím. Již několik let spolupracuji s největším poskytovatelem internetových služeb v České republice INTERNET CZ, a. s.

Realizace & Čas

Časová náročnost realizace webových stránek je individuální. Průměrně vytvoření jedné webové prezentace zabere 2 - 3 týdny.

Prezentace rozpracovaného webu​

Jsem ráda, když klient ví o všem, co se s jeho webem děje, a proto zpravidla sjednávám jednu schůzku, na které klientovi představím aktuální vzhled jeho rozpracovaných webových stránek. Tato konzultace je možná i z domova tak, že klientovi zašlu přístupové údaje k online náhledu.

Dokončení zakázky

Zakázka je dokončená ve chvíli, kdy klientovi ukážu, jak používat redakční systém a následně mu předám přihlašovací údaje k jeho webu. 

Komplexní služby

Kromě tvorby webových stránek Vám ráda pomůžu s vytvořením firemní identity. Vytvořím pro Vás poutavé logo, vizitky, plakáty, letáčky, pozvánky, hlavičkové papíry, polepy aut, venkovní reklamu, razítka, reklamní předměty, samolepky a mnoho dalšího.

Uživatelské rozhraní

Redakční systém nebo-li uživatelské rozhraní jsem již zmínila. To Vám poslouží k tomu, abyste si mohli obsah webových stránek spravovat sami, aniž byste museli platit programátorům a znali jediný řádek kódování. Školení redakčního systému je zdarma. 🙂

Hot line - Horká linka

Svým stálým klientům jsem k dispozici 7 dní v týdnu od 8:00 do 20:00 hod.

Kontakt

© 2023 ReVitta