Webové stránky

S tvorbou webových stránek mám mnohaleté zkušenosti.  Vytvořím Vám web, který bude profesionální, důvěryhodný a přehledný. 

Webové stránky od 8000 Kč. 

  • Přehledné stránky
  • Originální design
  • Mobilní verze
  • Optimalizovaný pro vyhledávače
  • Uživatelsky nenáročný redakční systém WordPress

Jak probíhá spolupráce?

Konzultace

Před každou zakázkou probíhá konzultace, při které důkladně projdeme Vaše požadavky, představy a přání a seznámím se s prostředím, ve kterém působíte. Poznání klienta je pro nás důležité, aby výsledek odpovídal Vašim představám.

Design

Po každé konzultaci je zpravidla vytvořen návrh designu a po jeho schválení je na řadě fáze realizace.

Doména

Pokud máte doménu koupenou spojíme se s Vaším poskytovatelem služeb a zařídíme vše potřebné. Pokud doménu nemáte rádi Vám jí zřídíme. Již několik let spolupracujeme s největším poskytovatelem internetových služeb v České republice INTERNET CZ, a. s.

Realizace & Čas

Časová náročnost realizace webových stránek je individuální. Průměrně vytvoření jedné webové prezentace zabere 2 - 3 týdny.

Prezentace rozpracovaného webu​

Jsem ráda, když klient ví o všem, co se s jeho webem děje, a proto zpravidla sjednávám jednu schůzku, na které klientovi představím aktuální vzhled jeho rozpracovaných webových stránek. Tato konzultace je možná i z domova tak, že klientovi zašlu přístupové údaje k náhledu.

Dokončení zakázky

Zakázka je dokončená ve chvíli, kdy klientovi ukážu, jak používat redakční systém a následně mu předám přihlašovací údaje k jeho webu. 

Komplexní služby

Kromě tvorby webových stránek Vám ráda pomůžu s vytvořením firemní identity. Vytvořím pro Vás poutavé logo, vizitky, plakáty, letáčky, pozvánky, hlavičkové papíry, polepy aut, venkovní reklamu, razítka, reklamní předměty, samolepky a mnoho dalšího.

Uživatelské rozhraní

Redakční systém nebo-li uživatelské rozhraní jsem již zmínila. To Vám poslouží k tomu, abyste si mohli obsah webových stránek spravovat sami, aniž byste museli platit programátorům a znali jediný řádek kódování. Školení redakčního systému je zdarma. 🙂

Hot line - Horká linka

Svým stálým klientům jsme k dispozici 7 dní v týdnu od 8:00 do 20:00 hod.​