Tisk

Nabízím Vám také tiskařské služby. Z maloformátových tisků jsou časté vizitky, letáky, brožury, nápojové a jídelní lístky, dárkové poukazy, svatební oznámení, pohlednice, přáníčka, PFka, samolepky, etikety nebo firemní kalendáře, časopisy a katalogy.

Tiskneme také velkoformátové věci jako jsou cedule, bannery, rollupy, billboardy a bigboardy.

Vizitky

Cedule do interieru

PVC desky jsou lehké a levné. Hodí se především do interiéru, ale zvládnou i pobyt na vzduchu, kde je jejich životnost výrazně kratší. Kreativitě se meze nekladou, proto s týmem někdy ceduli polepíme celou, jindy jen vyřezanými písmeny, ale nejčastěji je přímo potiskneme. 🙂 Máme na to speciální tiskárnu.

Venkovní cedule

Dibond, Dilite, Komalu je mnohostranně použitelný kompozitní materiál. Je to sendvičová deska, kde se spojuje 1. vrstva hliníku, jádro tvořené polyethylenem a 2. vrstva hliníku. Vznikne tak tvrdá deska s dokonale hladkým povrchem, která je ideální pro outdoorové využití.

Bannery

Banner je levný materiál vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Doporučuji jej na jednorázové akce. Pro snadné uchycení je možné udělat kovová oka a uchycení na rámu, plotu či kdekoliv jinde zajistíte jednoduše bindry. (Viz foto)

Více již brzy

Na webových stránkách stále pracuji. Děkuji za pochopení. 

Kontakt

© 2023 ReVitta