Jmenuji se Renáta Vítová. Od roku 2010 pracuji s firmami a jednotlivci na jejich jednotné firemní identitě. Začínala jsem tvorbou webových stránek, ke který bylo potřeba vytvořit grafické podklady, a tak jsem se začala věnovat i tvorbě grafiky. Pamatuji si na první klienty v okolí Plzně, jednou z nich byla i tehdejší senátorka Milada Emmerová.  Dnes mám klienty po celé republice a v Německu. Jsem za to moc vděčná.

Při studiu Marketingu jsem si uvědomila jakým směrem chci mé podnikání vést a chtěla jsem klientům poskytovat komplexní servis od grafických prací, tisků propagačních materiálů, marketingového poradenství až po vytvoření webových stránek a to se stalo skutečností.

Mým hlavním cílem je spokojený zákazník a nadstandardní servis. Proto se snažím v první fázi klienta poznat, zjistit cíle, kterých chce v podnikání dosáhnout a zmapovat chování jeho zákazníků. To vše mi pomáhá vytvořit jedinečné dílo, které bude plnit maximálně jeho funkci.

Mám vysokou úspěšnost v přijetí prvního návrhu díky předchozím krokům poznání klienta a jeho prostředí. Klientům dodávám tisky osobně. Snažím se je pravidelně navštěvovat a tu a tam ode mně dostanou i malou pozornost. 🙂

Od návrhu loga po tvorbu komplexních internetových prezentací vždy s opravdovým invenčním a proaktivním přístupem.

Nabízím Vám víc než jen ruce zručně ovládající grafické programy – nabízím Vám dlouhodobou spolupráci, nabízím Vám kvalitu a originalitu.

Má práce mě baví a je to znát! 🙂

Těším se na případnou spolupráci.

Renáta Vítová 

REN 11 A

Vzdělání

Bc. Renáta Vítová, DiS.
grafik, marketingový specialista a webdesigner z Plzně

Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
– obor Informační technologie

Vyšší odborná škola
– obor Marketing

Metropolitní univerzita Praha
– obor Veřejná správa

Časté dotazy

Ano, při dlouhodobé spolupráci je možné se domluvit na individuálních podmínkách spolupráce. 

Zakázky rozvážíme převážně osobně nebo prostřednictvím dopravců. Nejraději máme zásilkovnu.

Ano, poradíme si s většinou formátů. Pokud máte nějakou grafiku nebo třeba staré logo a potřebujete jej převést do křivek, se vším vám rádi pomůžeme.

Jsme velkými fanoušky open source programů. Nejraději pracujeme v Inkscape a v Gimp, ale zdatně ovládáme i ostatní programy jako Adobe Ilustrátor, Photoshop a další. Co rádi nemáme je Canva, ale máme pochopení pro podnikatele s kreativním duchem, kteří rádi tráví hodiny tvorbou letáčků. Těmto klientům připravujeme podklady pro další tvorbu v Canvě.

Kontakt

© 2023 ReVitta