Přeskočit na obsah

O mně

Už od roku 2010 pracuji s firmami a jednotlivci. Začínala jsem webovými stránkami, ke který bylo potřeba vytvořit grafické podklady, a tak jsem se začala věnovat i tvorbě grafiky. Pamatuji si na první klienty v okolí Plzně, jednou z nich byla i tehdejší senátorka Milada Emmerová.  Dnes mám klienty po celé republice a v Německu. Jsem za to moc vděčná.

Při studiu Marketingu jsem si uvědomila jakým směrem chci mé podnikání vést a chtěla jsem klientům poskytovat komplexní servis od grafických prací, tisků propagačních materiálů, marketingového poradenství až po vytvoření webových stránek a to se stalo skutečností.

Mým hlavním cílem je spokojený zákazník, přiměřené ceny a nadstandardní servis. Proto se snažím v první fázi klienta poznat, zjistit jeho cíle, kterých chce v podnikání dosáhnout a zmapovat chování jeho zákazníků. To vše mi pomáhá vytvořit jedinečné dílo, které bude plnit maximálně jeho funkci.

Mám vysokou úspěšnost v přijetí prvního návrhu díky předchozím krokům poznání klienta a jeho prostředí. Klientům dodávám tisky osobně. Snažím se je pravidelně navštěvovat a tu a tam ode mně dostanou i malou pozornost. 🙂

Od návrhu loga po tvorbu komplexních internetových prezentací vždy s opravdovým invenčním a proaktivním přístupem.

Nabízím Vám víc než jen ruce zručně ovládající grafické programy – nabízím Vám dlouhodobou spolupráci, nabízím Vám kvalitu a originalitu.

Má práce mě baví a je to znát! 🙂

Těším se na případnou spolupráci.

Renáta Vítová 

Vzdělání

Bc. Renáta Vítová, DiS.
grafik, marketingový specialista a webdesigner z Plzně

Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
– obor Informační technologie

Vyšší odborná škola
– obor Marketing

Metropolitní univerzita Praha
– obor Veřejná správa

Spolupracuji s..